Sektöre 1979 yılında baba Nuri Yılmaz'ın katılımıyla merhaba diyen ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimini Çapa Dental'i kurarak taçlandırmıştır.

Çapa Dental, 2005 yılında Serkan Yılmaz ve Ahmet Recep Özkan' ın biraraya gelmesiyle kuruldu. Uzun yıllar sektörde hizmet vermiş olmanın verdiği tecrübeyle, sektörün ihtiyaçlarını, eksiklerini bilerek, ona uygun kadrolaşma ve altyapı oluşturarak yola çıkıldı. Dolayısıyla bu alandaki ididamız; ortaya koyduğumuz etkin hizmet anlayışı ve kalitesi olacaktır.

Dünya çapında ün yapmış markaların temsilciği ve satışını yapmaktayız. Bütün sektörün yakından tanıdığı WH, Heraeus Kulzer, Ultradent, Fona, Spident, Unident bunların başlıcalarıdır. Bu çapta markaların temsilciliğini yapabiliyor olmamız iddiamızın büyüklüğünün göstergesi olması yanında, taşıdığımız sorumluluğun ağırlığını da ortaya koymaktadır. Kurumsal ciddiyetimiz, deneyimimiz, etkili hizmet sununumuz; gerek bu sözkonusu markalar nezdinde ve gerekse de sektörde tüketici konumuda bulunan kesimler nezdinde başlı başına bir güven vesilesi olmuştur. Bu "güven"in kuruluşumuzun en büyük sermayesi olduğunun bilinciyle var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Marka çeşitliliğimizden de anlaşılacağı gibi; dental sektöründe ihtiyaç duyulabilecek sarf malzemeleri, cihazlar ve teknik donanımların tedarikçisi konumundayız. Avrupa orijinli markalarımız ve ürünlerimiz sektörde özellikle tercih edilmektedir. 15 kişilik satış ekibimizle, Türkiye'nin her köşesinde yer alan, diş klinikleri, ecza depoları, devlet kurumları ve diş laboratuvarlarına hizmet verebilmekteyiz.

Çapa Dental;çeyrek asrı geçen sektörel deneyimini yine sektörün hizmetine sunarak, gelişmesi ve ilerlemesini sağlamayı bir misyon olarak görmekte çabalarını bu yönde kanalize etmektedir.Bir tüzel kişi olarak Çapa Dental; sürekli gelişimi ve çağın gereklerine uygun olarak konumlanmayı vizyoner bir bakış açısıyla ele almaktadır. Gelişemeyen, büyüyemeyen bir yapının geri düşeceğini, sistem dışı kalacağını bilerek, kendi alanındaki yeniliklere duyarlı ve öncülüğü hedefleyen bir bakış açısına, bir vizyona sahiptir.

Kaliteli ve etkili Çapa Dental hizmetleriyle buluşmak dileğiyle.