Üyelik İşlemleri

 

Sipariş sırasında Dentalnokta.com ile paylaşacağınız bilgilerin güvenlik altına alınabilmesi adına üyelik gerekmektedir. Üyelik bilgilerinizin tümü ve de üyelik şifreleriniz Dentalnokta.com veritabanımız da şifreli olarak saklanmaktadır.

 

Üyelik işlemi için sizden gerekli bilgileri vermeniz istenir. Kişisel bilgileriniz hiçbir koşulda üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır ve de gizlilik konusunda en iyi güvenlik sistemlerinden birisi olan SSL teknolojisi ile Dentalnokta.com'un %100 güvencesi altındadır.

 

Dentalnokta.com web sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üye ol" seçeneği üzerine tıkladıktan sonra üyelik formunu doldurarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

 

Üyelik Formunu doldurduktan sonra, Dentalnokta.com web sitemizin sağ üst köşesinde bulunan "Üye giriş" seçeceği üzerinden E-posta adresi ve şifreniz ile girişinizi başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan ürünler profesyonel kullanıma yöneliktir. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından 15.05.2014 tarih ve 29001 sayılı resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren " Tıbbi Cihaz Satış, Reklam ve Tanıtım Yönetmeliği" hükümleri gereği profesyonellere yönelik tıbbi Cihazların fiyatlarını yalnızca siteye üye girişi yaparak görebilirsiniz.

 

Sitemiz yalnızca Diş Hekimliği Profesyonellerin kullanımına yöneliktir, hiçbir şekilde Diş Hekimliği Profesyonellerinin dışındaki üye başvuruları kabul edilmemektedir.